DARUJTE PLAZMU S BIOLIFE

V tomto projektu můžete pomoci hned několikrát. Na lécích z krevní plazmy závisí životy tisíců lidí. Obrovský význam má léčba zejména pro pacienty, jež trpí poruchami imunitního systému nebo krevní srážlivosti. Malá zranění nebo zdánlivě neškodné virózy u nich mohou způsobovat vážné zdravotní problémy, někdy i trvalé. A jedinou léčbu pro ně představují právě léky vyrobené z krevní plazmy dobrovolných dárců. Navíc darováním plazmy přispějete na charitativní účely.

Co mohu získat? Kromě příjemného pocitu z uskutečnění dobrého skutku získáte finanční příspěvek a certifikát pomoci. Vaše jméno potom bude zveřejněno mezi dárci.
Jak se mohu zapojit? Svou pomoc stvrdíte vyplněním přihláškového formuláře, který najdete níže na této stránce. Po vyplnění formuláře obdržíte podrobné informace k darování plazmy ve spolupráci s nadačním fondem Future Dreams.
Kdo muže darovat plazmu? Každý zdravý člověk ve věku od 18 do 65 let s váhou mezi 50 až 150 kg. Před prvním darováním se podrobíte vstupní lékařské prohlídce. Darovat plazmu je možné každých 14 dní.

POMÁHEJTE SPOLEČNĚ S NÁMI č. ú.: 123-1141440207/0100


V TOMTO PROJEKTU POMOHLI

rok 2021

rok 2022

rok 2023

rok 2024