POMÁHEJTE SPOLEČNĚ S NÁMI - č. ú: 123-1141440207/0100

Pokud chcete podpořit všechny projekty a nadační fond jako celek, využijte platbu na výše uvedený účet s poznámkou „podpora“.

Projekt VÝSTAVBA ŠKOLY V UGANDĚ

V Ugandě není povinná školní docházka, protože školský systém není placený státem. Bohužel pro mnoho rodin jsou školní poplatky příliš vysoké a jejich dětem se tedy nedostává potřebného vzdělání. I přesto, že v Ugandě je negramotnost oproti jiným africkým státům celkem nízká, tak stále je o 29 % vyšší, jak v České republice. Školné na tři měsíce stojí v přepočtu do 60,- Kč, rodina ale také musí zaplatit školní uniformu, učebnice a další pomůcky.

Projekt BADMINTON V SIERRA LEONE

V Sierra Leone je spoustu nadaných sportovců, kteří pouze nemají možnosti své dovednosti rozvíjet a předvést. Bohužel finanční situace jim neumožňuje v rozvoji pokračovat tak, jak by bylo ideální. Hráči si nemohou dovolit vlastní vybavení, a tak asociace shání finanční prostředky kde jen může, aby hráči mohli pokračovat v trénování. Navíc veškeré vybavení je pro všechny hráče společné. U nás má většina hráčů své vlastní vybavení, které často obměňuje za nové. Pojďme naše staré, nepoužívané vybavení poslat dál, kde je potřeba.

Projekt ADOPTUJ ŠIMPANZE

Šimpanzi západní jsou kriticky ohroženým druhem. V Sierra Leone probíhá mezinárodní program na jejich záchranu a my jsme se po návštěvě záchranné stanice rozhodli zapojit do jejich programu. Příspěvek
1 440 Kč zajistí jedné opičce jídlo a lékařskou péči na celý rok.

NAŠI DÁRCI