ROZVOJ BADMINTONU
V SIERRA LEONE

V Sierra Leone je spoustu nadaných sportovců, kteří pouze nemají možnosti své dovednosti rozvíjet a předvést. Asociace v Sierra Leone je složená z velmi aktivních členů, kteří badmintonem žijí a chtějí pro své hráče kvalitní podmínky. Bohužel finanční situace jim neumožňuje v rozvoji pokračovat tak, jak by bylo ideální. Hráči si nemohou dovolit vlastní vybavení, a tak asociace shání finanční prostředky kde jen může, aby hráči mohli pokračovat v trénování. Dokázali získat jednorázovou materiální podporu, ale to stále neřeší jejich krizovou situaci, protože nemají vyplétací stroje, aby mohli rakety dále používat. Navíc veškeré vybavení je pro všechny hráče společné. U nás má většina hráčů své vlastní vybavení, které často obměňuje za nové. Pojďme naše staré, nepoužívané vybavení poslat dál, kde je potřeba.

Co mohu získat? Kromě příjemného pocitu z uskutečnění dobrého skutku získáte certifikát pomoci. Vaše jméno potom bude zveřejněno mezi dárci.

Jak se mohu zapojit? Zapojit se může úplně každý zasláním libovolné částky na účet nadačního fondu. Do poznámky uveďte své jméno, příjmení a heslo „badminton“. Také jsou potřeba vypletené rakety, ideálně airbadmintonové míčky, sítě, gripy, omotávky, výplety, sportovní obuv (ideálně venkovní), vyplétací stroj.

POMÁHEJTE SPOLEČNĚ S NÁMI č. ú.: 123-1141440207/0100

V TOMTO PROJEKTU POMOHLI

rok 2023