POMÁHEJTE SPOLEČNĚ S NÁMI - č. ú: 123-1141440207/0100

Pokud chcete podpořit všechny projekty a nadační fond jako celek, využijte platbu na výše uvedený účet s poznámkou „podpora“.

Projekt SOLIBAD

Projekt Solibad je kombinací badmintonu a solidarity, stejně tak jako nadační fond Future Dreams. Solibad se řídí myšlenkou, že dávání by mělo být potěšením a způsobem sdílení a sjednocení celé badmintonové komunity. Za deset let vybrala tato organizace 275.000 EUR, připravila dvaadvacet programů v šestnácti zemích a pomohla asi čtyřem tisícům dětí. Jednou z hlavních ambasadorek je bývalá světová dvojka, Francouzka Hongyan Pi. Velmi významně pomáhají také Carolina Marin (Španělsko), Ashwini Ponnappa (Indie), Greysia Polii (Indonésie), Hans Kristian Vittinghus (Dánsko) nebo Tai Tzu Ying (Taiwan).

Projekt LAMPIČKY DO NEMOCNIC

Udělejte společně s námi radost dětem v nemocnici i ony si zaslouží pozornost. Zasláním částky 100,- Kč na účet nadačního fondu přispějete na lampičku pro jedno dítě v dlouhodobé nemocniční péči.

Projekt DARUJTE PLAZMU S BIOLIFE

V tomto projektu můžete pomoci hned několikrát. Na lécích z krevní plazmy závisí životy tisíců lidí. Obrovský význam má léčba zejména pro pacienty, jež trpí poruchami imunitního systému nebo krevní srážlivosti. Malá zranění nebo zdánlivě neškodné virózy u nich mohou způsobovat vážné zdravotní problémy, někdy i trvalé. A jedinou léčbu pro ně představují právě léky vyrobené z krevní plazmy dobrovolných dárců. Navíc darováním plazmy přispějete na charitativní účely.

Projekt NÁRAMKY Z MINERÁLŮ

Přispějte do nadačního fondu tím, že si zakoupíte náramek z minerálů podle svých představ. Na náramek si můžete zvolit srdíčko ze tří barev a minerály dle svého přání. Také je možnost zakoupit párové náramky.

Projekt ŠKOLA V UGANDĚ

V Ugandě děti nemají hrazené školné a to je důvod, proč spoustu dětí do školy nechodí. Školné na 3 měsíce pro jednoho žáka stojí 60 Kč. Pojďte s námi pomoci s výstavbou školy a příspěvkem na školné.

Projekt BADMINTON V SIERRA LEONE

V tomto projektu můžete pomoci materiálně i finančně. V Sierra Leone nemají dostatek vybavení a není možnost jej tam zakoupit. Dále potřebují finance na vyplétací stroj, aby mohli používat rakety opakovaně.

Projekt ADOPTUJ ŠIMPANZE

Šimpanzi západní jsou kriticky ohroženým druhem. V Sierra Leone probíhá mezinárodní program na jejich záchranu a my jsme se po návštěvě záchranné stanice rozhodli zapojit do jejich programu. Příspěvek
1 440 Kč zajistí jedné opičce jídlo a lékařskou péči na celý rok.

NAŠI DÁRCI